top of page

SLUŽBY

Bez ohledu na to, zda hledáte specialistu na BOZP pro ergonomii, odborníka na kategorizaci pracovních činností nebo uvažujete o zakoupení asistenčních exoskeletů, jsme tu pro vás. Naše služby nezahrnují pouze konzultace a nákup, ale také nabízíme možnost měření zátěže akreditovanou laboratoří a využití umělé inteligence (AI) pro optimalizaci ergonomie na pracovišti a trénink zaměstnanců. S naším týmem odborníků a inovativními technologiemi vám rádi pomůžeme dosáhnout nejlepších výsledků pro vaše pracovní prostředí a bezpečnost.

Konzultace

SLUŽBY

Konzultace zdarma:

Řešíte ve vaší firmě ergonomii? Potýkají se vaši zaměstnanci každodenně s fyzickou zátěží nebo pracují v nepřirozených pozicích? Pojďme společně prodiskutovat nová efektivní řešení.

SLUŽBY

Zapůjčení asistenčních exoskeletů

Uvažujete o investici do asistenčních exoskeletů pro vaši společnost? Nabízíme vám možnost před zakoupením těchto produktů prověřit jejich schopnosti a ověřit, zda odpovídají vašim očekáváním.

exoskeleton
Optimalizace

SLUŽBY

Audit ergonomie:

Posilte produktivitu a pohodu vašich zaměstnanců prostřednictvím ergonomického auditu, který vám pomůže optimalizovat pracovní prostředí.

SLUŽBY

Oborné posouzení rizikové práce (kategorizace):

Zákonné předpisy vyžadují, aby každá firma provedla odborné hodnocení rizik spojených s prací. Rádi vám s tímto procesem profesionálně pomůžeme.

Nastavení
Analýza

SLUŽBY

Měření akreditovanou laboratoří:

Měření je klíčem k objektivnímu zjištění zátěže i vyhodnocení účinnosti exoskeletů v reálných pracovních podmínkách.

SLUŽBY

AI měření zátěže:

S využitím umělé inteligence vám přesně vypočteme úspory v námaze, času a finančních prostředcích,

kterých lze dosáhnout díky implementaci exoskeletů,

abyste měli přehled

o konkrétních číslech.

Inovace
AI konzultace

SLUŽBY

Tréning zaměstnanců pomocí AI:

Revoluční přístup, který učí vaše zaměstnance ergonomii na pracovišti a přitom generuje úspory v čase i nákladech pro vaši firmu.

SLUŽBY

Školení ergonomie:

Zajistěte školení zaměstnanců

v oblasti ergonomie pro stávající

i nové pracovníky vaší společnosti.

školení
bottom of page