top of page

MUSCLE SUIT
SOFT-POWER

Snižte zátěž na svá bedra až o -35%. 

Muscle Suit Soft-Power

Muscle Suit Soft-Power je revolučním produktem, jehož technologie asistence nabízí maximální podporu a pohodlí, a to až do té míry, že ho budete vnímat jako běžné oblečení.

Exoskelet je navržen tak, aby vás lehce podporoval během náročných prací ve stoje po celý den. Představte si, jaký by to byl rozdíl, kdybyste mohli pracovat bez zbytečného namáhání a únavy.

Muscle Suit Soft-Power 2
Muscle Suit Soft-Power 3

PRAXE

Nosí se pohodlně jako oblečení, což usnadňuje všechny úkoly

Návod

FUNKCE

Využití Muscle Suit Soft-Power

Návod k použití

Často kladené dotazy

Co je to Muscle
Suit Soft-Power?

Soft-Power je asistenční oblek, který pomocí technologie umělých svalů a síly gumy pohodlně snižuje zátěž na záda. Kombinuje silnou podporu a pohodlí, a je vhodný pro využití v různých situacích.

Jaký je rozdíl mezi Every
a Soft-Power?

Jelikož se Soft-Power pohodlně nosí jako oblečení a neomezuje pohyb těla, je možné v něm vystupovat a sestupovat ze schodů a řídit vozidlo. V porovnání s ostatními exoskelety je také velmi lehký (430 g), což usnadňuje jeho dlouhodobé nošení.

Lze po nasazení lehce zvedat těžká břemena?

Po nasazení obleku nemůže jeho nositel zvedat větší váhu, než je běžně možné. Nošení obleku však snižuje zátěž dolní části zad přibližně o 35 % při manipulaci s lehkými předměty, v předklonu, nebo při dlouhodobém stání.

Jaké velikosti jsou k dispozici?

Tento produkt je k dispozici v jedné velikosti. Nastavením pásu na zádech lze exoskelet použít pro osoby s výškou od 150 cm do 190 cm. Soft-Power lze snadno nasadit během pouhých 10 sekund.

DOMLUVTE SI KONZULTACI

Zarezervujte si svůj termín a budeme se Vám individuálně věnovat.

konzulace
bottom of page